Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Пенсійні посвідчення для переселенців: з 1 липня «Ощадбанк» випустить спецкарти

21 березня 2016 р.

Пенсійний фонд до 15 квітня 2016 року розробить і узгодить з Мінсоцполітики і «Ощадбанком» порядок емісії платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням.
На таких картках повинна вказуватися графічна і електронна інформація про власника та його електронний цифровий підпис. Також повинен бути узгоджений порядок обміну інформацією між Пенсійним фондом «Ощадбанком», необхідної для відкриття рахунків одержувачам пенсій.
«Ощадбанк» має почати виготовляти і міняти існуючі платіжні картки на платіжні карти - пенсійні посвідчення з ЕЦП не пізніше ніж з 1 серпня 2016 року.
Обмін здійснюється за рахунок банку за зверненням клієнта.
Термін дії таких карток встановлюється до 3 років за умови проходження фізичної ідентифікації клієнта в «Ощадбанку» перші 2 рази кожні 6 місяців, надалі - кожні 12 місяців. Після закінчення терміну дії карти вона перевипускається за рахунок банку.
При відсутності проходження фізичної ідентифікації одержувачів пенсій банк зупиняє видаткові операції за поточним рахунком до моменту звернення клієнта і щомісяця повідомляє Мінфін.
До 1 липня 2016 року «Ощадбанк» має забезпечити відкриття поточних рахунків і видачу платіжних карт за зверненнями внутрішньо переміщених осіб, які не обслуговуються в ньому, так як виплата пенсій, компенсацій і соцдопомоги буде здійснюватися виключно через рахунки і мережу лікувальних закладів і пристроїв цього банку.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Pensionnye-udostovereniya-dlya-pereselencev-s-1-iyulya-Oshhadbank-vypustit-speckarty.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!