Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Пам’ятка щодо заповнення декларації з податку на прибуток від Міндоходів

February 7, 2014

Зокрема, Міндоходів нагадує про позитивні зміни, внесені до Податкового кодексу України протягом 2012 - 2013 років, у тому числі, встановлення річної податкової звітності з податку на прибуток, яка вперше подається за підсумками 2013 року.
Обов`язковість подання податкових декларацій засобами електронного зв`язку великими та середніми підприємствами, встановлена пунктом 49.4 статті 49 Кодексу, яким передбачено, що такі платники податків подають податкові декларації до контролюючого органу в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.
Також нагадує, що відповідно до п. 46.2 ст. 46 Кодексу платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінзвітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Розяснення ГУ Міндоходів у Донецькій обл. від 05.02.14 р.


Новини за темою:

Який термін подання річної податкової декларації з податку на прибуток?

Звітність з податку на прибуток за 2013 рік - поки за старими формами!

Фінансовий звіт подається одночасно з декларацією на прибуток

Врахування авансів у зменшення податкового зобов’язання з податку на прибуток за 2013 рік


Ексклюзивну консультацію «Звітність в електронній формі: зручно, оперативно, економічно» див.
«БАЛАНС-БЮДЖЕТ» № 5, який вийшов з друку 03.02.14 р.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!