Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Відповідальність за неподання уточнюючої податкової звітності протягом 10 днів

21 грудня 2016 р.

Чи передбачена відповідальність за неподання уточнюючої податкової звітності протягом 10 календарних днів відповідно до податкового повідомлення-рішення за формою «П», якщо за результатами перевірки контролюючим органом було зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток?

У разі зменшення від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток контролюючим органом складається податкове повідомлення-рішення за формою «П».
Формою «П» податкового повідомлення-рішення передбачено, що протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення (при проведенні процедури адміністративного або судового оскарження - протягом 10 календарних днів, наступних за днем її закінчення), частина суми від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток, яку було завищено, підлягає виправленню платником податків у показниках податкової звітності з податку на прибуток.
ПКУ не передбачено відповідальності платників податків за порушення термінів подання такої уточнюючої звітності відповідно до податкового повідомлення-рішення за формою «П».
При цьому ДФС зазначає, що неподання уточнюючої податкової декларації з податку на прибуток відповідно до податкового повідомлення-рішення щодо необхідності виправлення показників такої декларації може призвести до визначення контролюючим органом податкових зобов’язань з податку на прибуток та нарахування штрафних санкцій за наслідками перевірок наступних податкових (звітних) періодів.

(категорія 102.25 "ЗІР").

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otvetstvennost-za-nepredstavlenie-utochnyayushhej-nalogovoj-otchetnosti-v-techenie-10-dnej

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!