Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи відображаються в декларації з ПДВ операції з вивезення товарів, умовно звільнених від оподаткування?

27 липня 2017 р.

До операцій із вивезення товарів за межі митної території України в митному режимі тимчасового вивезення застосовується умовне повне звільнення від оподаткування за умови дотримання вимог та обмежень, встановлених гл. 19 Митного кодексу (п. 206.8 ПК).
Згідно з формою декларації з ПДВ, затвердженою наказом Мінфіну від 28.01.16 р. № 21 (далі – Наказ № 21, декларація):
– для відображення операцій з вивезення товарів за межі митної території України передбачено рядок 2;
– для відображення операцій, які звільнені від оподаткування, передбачено рядок 5.
Відповідно до п. 3 розд. V Порядку, затвердженого Наказом № 21 (далі – Порядок № 21), у рядку 2 декларації вказуються обсяги операцій з вивезення товарів за межі митної території України, що оподатковуються за ставкою 0 % відповідно до вимог пп. 195.1.1 ПК.
Пунктом 6 розд. V Порядку № 21 передбачено, що у рядку 5 декларації вказуються, зокрема, обсяги операцій з:
– постачання товарів/послуг, звільнених від оподаткування відповідно до ст. 197 ПК, тимчасово звільнених від оподаткування відповідно до підрозд. 2 розд. XX ПК та звільнених відповідно до міжнародних договорів (угод).
Ураховуючи викладене, операції з вивезення товарів за межі митної території України в митному режимі тимчасового вивезення, до яких застосовується умовне повне звільнення від оподаткування відповідно до 206.8 ПК, в декларації не відображаються.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!