Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Відображення показника включення ПДВ під час формування звіту про результати закупівель

14 листопада 2016 р.

Prozorro у листі від 08.11.2016 р. № 206/880/10 розглянуло питання щодо формування звіту про результати проведення процедур закупівель, зокрема в частині відображення показника включення ПДВ.

Так, у системі Prozorro реалізовано механізм автоматичного формування й оприлюднення звіту про результати проведення процедури закупівлі. Таким чином замовники не можуть впливати на зміст інформації, яка відображається у звіті про результати проведення процедур закупівель.

Функціонально система Prozorro при формуванні звіту про результати проведення процедур закупівель відображає наявність показника ПДВ в разі, якщо такий показник було відображено Замовником в оголошенні, при цьому не відображає інформацію щодо наявності/відсутності показника ПДВ у пропозиції переможця.

Наразі опрацьовується можливість зміни функціоналу і планується відкрити можливість визначати наявність показника ПДВ у звіті про проведення процедури закупівлі відповідно до пропозиції переможця. При цьому запровадження таких змін потребує певного часу. Про реалізацію зазначеного функціоналу користувачів буде повідомлено через новини на нашому сайті prozorro.gov.ua.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otobrazhenie-pokazatelya-vklyucheniya-NDS-pri-formirovanii-otcheta-o-rezultatax-zakupok.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!