Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо впорядкування взаємовідносин між споживачами та облгазами

30 листопада 2016 р.

Зміни до деяких постанов НКРЕКП, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 11.08.2016 № 1418, набули чинності з 29.11.16 р.
Метою ухвалення Змін є впорядкування взаємовідносин Споживач-Оператор газорозподільних систем, зокрема оплати послуг щодо заміни комерційного вузла обліку, строків заміни комерційного вузла обліку, удосконалення процедури перенесення комерційного вузла обліку газу, визначення приєднаної потужності об’єкта споживача тощо. Крім того, Зміни передбачають внесення змін до Правил постачання природного газу, Типового договору розподілу природного газу, Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, Методології встановлення плати за приєднання до газотранспортних і газорозподільних систем в частині удосконалення відносин, які регулюються цими актами.
Зазначені Зміни також забезпечать імплементацію положень Директиви 2009/73/ЄС, зокрема Додатку І до неї, в частині захисту прав споживачів природного газу та відповідність нормативно-правових актів у нафтогазовій сфері стандартам ЄС.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otnositelno-uporyadocheniya-vzaimootnoshenij-mezhdu-potrebitelyami-i-oblgazami

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!