Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо розвитку галузі дитячого харчування

25 березня 2016 р.

З метою спрощення ведення бізнесу, Мінагрополітики залучило широке коло фахівців і підготувало нову редакцію Закону України "Про дитяче харчування" (законопроект № 3808). Документ було схвалено на засіданні КМУ і направлено на розгляд до ВРУ.
Головною метою законопроекту є спрощення ведення бізнесу в галузі дитячого харчування – для цього, зокрема, в новій редакції Закону виключено рудиментарну норму щодо отримання статусу спеціальної сировинної зони для виробництва дитячого харчування. Проте це не означає послаблення контролю за безпечністю продукції, оскільки законопроектом визначено, що центральний орган виконавчої влади, що формує та реалізує політику у сфері охорони здоров'я, визначає вимоги до сировини, яка може використовуватися при виробництві дитячого харчування.
Крім цього новою редакцією Закону України “Про дитяче харчування” передбачено:
1) чітке визначення предмету регулювання шляхом виключення відносин, які є предметом регулювання інших законів;
2) виключення термінів, які наведені в законах, що є спеціальними у відповідній сфері;
3) гармонізація законодавства України із законодавством Європейського Союзу, але враховуючи положення національних законів і стандартів.
Особливо в проекті Закону звертається   увага  на застосування  термінів “сировина”, “виробник дитячого харчування”, “якість дитячого харчування”. Термін “спеціальна сировинна зона” виключається.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Otnositelno-razvitiya-otrasli-detskogo-pitaniya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!