Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо податкового кредиту на підставі електронної митної декларації

15 грудня 2016 р.

ДФС у листі від 18.11.2016 № 24934/6/99-99-15-03-02-15 розглянуло питання щодо порядку формування податкового кредиту на підставі періодичної або тимчасової митної декларації і надання копій електронних митних декларацій контролюючим органам при проведені перевірок підприємства.
Платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному контролюючому органу податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації.
До податкової декларації платником податків додаються розрахунок суми бюджетного відшкодування та оригінали митних декларацій. У разі якщо митне оформлення товарів, вивезених за межі митної території України, здійснювалося з використанням електронної митної декларації, така електронна митна декларація надається контролюючим органом за місцем митного оформлення контролюючому органу за місцем обліку такого платника податків в порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідно до закону.
При цьому якщо митне оформлення товарів, вивезених за межі митної території України, здійснювалося з використанням електронної митної декларації, то така електронна митна декларація надається контролюючим органом за місцем митного оформлення контролюючому органу за місцем обліку такого платника податків і для додаткового надання платником податку до контролюючого органу її копій немає підстав.
Копії митних декларацій надаються платником до контролюючих органів у випадку, якщо митне оформлення здійснювалось з використанням не електронної а звичайної митної декларації (оформленої на паперових бланках з відтисками печаток).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otnositelno-nalogovogo-kredita-na-osnovanii-elektronnoj-tamozhennoj-deklaracii

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!