Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо зміни системи розкриття інформації на ринку ЦП

7 липня 2016 р.

НКЦПФР закінчує розробку проекту закону, який комплексно та системно врегулює питання розкриття інформації на ринку цінних паперів.
Цим законопроектом в національне законодавство імплементуються норми євродирективи Transparency Directive (Директива ЄС щодо гармонізації вимог до прозорості інформації про емітентів) та суміжних актів ЄС.
В даному законопроекті якісно розширюється перелік інформації, і до звичайних форм регулярної та особливої інформації додається поширені в міжнародній практиці Звіт про корпоративне управління та Звіт керівництва, що містить аналіз розвитку бізнесу. Інформацію про власників публічних компаній пропонується розкривати більш поглиблено – інвестори повинні знати не лише формального кінцевого бенефіціара, а й всіх осіб, які впливають на прийняття рішень органами товариства та відповідно впливають на бізнес.
Комісія має намір запропонувати в своєму законопроекті розкриття інформації через акредитовані Інтернет-сайти, які працюють за принципом інформаційних агенцій, та сервіси підписки, які надаватимуть можливість підписатися на повідомлення певного емітента.
Регулятор підтримує пропозиції учасників ринку, емітентів щодо скасування публікації звітів в друкованих виданнях, зокрема, які містяться в зареєстрованому у Верховній Раді України законопроекті № 4805, але таке скасування повинно відбуватись лише разом із запровадженням низки дублюючих каналів, окрім розміщення в Загальнодоступній базі даних.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otnositelno-izmeneniya-sistemy-raskrytiya-informacii-na-rynke-CB.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!