Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо діяльності приватних виконавців

19 жовтня 2016 р.

Уряд прийняв постанову від 11.10.16 р. № 699 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1999 р. № 1744".
Внесено зміни до ряду постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності приватних виконавців, процедури здійснення виконавчого провадження тощо.
Документом встановлено, що державний виконавець у п’ятиденний строк з дня відкриття виконавчого провадження зобов’язаний провести опис майна, що підлягає конфіскації, про що винести постанову про опис та арешт майна. Опис майна проводиться за участю представника митниці ДФС, який передає державному виконавцю супровідну документацію на майно, що підлягає конфіскації, або довідку про відсутність такої документації.
Конфісковане майно передається на зберігання особі, що призначена державним виконавцем у постанові про опис та арешт майна, під розписку. Представник митниці ДФС може бути призначений зберігачем майна у разі зберігання конфіскованого майна у власному приміщенні (на майданчику) митниці ДФС до моменту передачі майна для реалізації, знищення, утилізації, переробки або безоплатної передачі. Передача майна зберігачеві (крім митниці ДФС) оформлюється актом приймання-передачі, який підписується представниками митниці ДФС, зберігача та державним виконавцем. Митниця ДФС оформлює видаткову накладну на конфісковане майно, яке представник зберігача отримує на підставі матеріальної довіреності за встановленою формою.
Опис майна проводиться за участю суб’єкта оціночної діяльності, якому представником митниці ДФС передається довідка для врахування під час оцінки майна розміру податків і зборів, що підлягають сплаті під час переміщення майна через митний кордон України.
Крім того, визнано такою, що втратила чинність постанову Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1999 р. № 1744 "Про затвердження Порядку накладення арешту на цінні папери". Документ приводить нормативно-правові акти Уряду у відповідність із законами України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" та "Про виконавче провадження".

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otnositelno-deyatelnosti-chastnyx-ispolnitelej.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!