Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Відкрито програму кредитування соціального підприємництва

7 квітня 2016 р.

Програма пільгового кредитування WNISEF та «Ощадбанку» забезпечить доступ представникам соціального підприємництва до фінансових ресурсів загальним обсягом 100 млн. грн. Користь від діяльності таких підприємств отримають у першу чергу жінки, люди з особливими потребами, вимушені переселенці з південних та східних регіонів та представники інших визначених груп.
Соціальні підприємці - це люди з інноваційними ідеями для вирішення найбільш гострих соціальних проблем суспільства. Замість того, щоб залишати вирішення соціальних потреб державному або бізнес-сектору, соціальні підприємці вирішують цю проблему шляхом зміни системи, розширюючи кордони стандартного мислення. Компанії, які підтримують соціальне благо і не зосереджені виключно на генеруванні прибутку, винаходять нові шляхи для перетворення нашого суспільства на краще та поліпшують життя наших співгромадян.
Джерелом фінансування цих кредитів є програма технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) вартістю 30 млн. доларів США, виконавцем якої є Western NIS Enterprise Fund.
Ключові факти:
- сума одного кредиту варіюється в межах від 250 000 до 2 500 000 гривень;
- термін кредитування до 3-х років для придбання обладнання, нерухомості та до 2-х років для поповнення обігових коштів;
- фіксована ставка протягом всього терміну кредиту 5 % або 10 % річних, яка буде встановлюватися кредитним комітетом програми індивідуально;
- цільове використання кредиту: придбання обладнання нерухомості, поповнення обігових коштів.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Otkryta-programma-kreditovaniya-socialnogo-predprinimatelstva.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!