Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи звітувати з хмільного збору, якщо діяльність не велась?

25 квітня 2014 р.

Платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства є суб`єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності та підпорядкування, які реалізують в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольні напої та пиво.

Такі платники подають до органу доходів і зборів, за місцем обліку, щомісяця протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця, розрахунок суми збору.

Слід звернути увагу, що розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства подається незалежно від наявності у платника об`єкта оподаткування.

Тобто суб`єкт господарювання, який отримав ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, але діяльність з продажу алкогольних напоїв з моменту отримання ліцензії не здійснював, повинен подавати розрахунок суми збору.

Терміни подання звітності та сплати збору визначені у п. 2 Порядку, затвердженого постановою КМУ від 15.07.05 р. № 587.

Роз`яснення Міндоходів від 24.04.14 р.

Відслідковувати терміни подання та сплати сбору у 2014 році допоможе графік, наведений у таблиці:

Граничні терміни

2014 рік

2015 рік

Кві­тень

Тра­вень

Чер­вень

Ли­пень

Сер­пень

Вере­сень

Жов­тень

Листо­пад

Гру­день

Сі­чень

Лю­тий

Бере­зень

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

подання розрахунку *

22

20

20

21

20

22

20

20

22

20

20

20

сплата збору

30

30

27

30

29

30

30

28

30

30

27

30

* Форму затверджено наказом ДПАУ від 01.12.09 р. № 671.

 

Новини за темою:

Хмільний збір сплачується до загального фонду держбюджету.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!