Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Звітуємо за перше півріччя правильно!

18 липня 2014 р.

10 липня в Полтаві в актовій залі університету економіки та торгівлі відбувся черговий семінар, організований Полтавським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб». Тему семінару «Звітуємо за перше півріччя правильно!» було розкрито головними податковими інспекторами Ткаченко Ольгою Іванівною, Юхименко Наталією Василівною, заступником начальника відділу адміністрування ЄСВ Скрипник Іриною Сергіївною, начальником головного управління статистики щодо організації роботи з респондентами Сергєєвою Іриною Іванівною, бухгалтером-експертом Карпенко Аллою Олексіївною та переможцем конкурсу «Найкращий бухгалтер по заробітній платі» Янко Антоном Ігоревичем.

На семінарі було надано актуальну та ексклюзивну інформацію з таких питань:
 

1. Новини законодавства: вивчаємо, аналізуємо, застосовуємо. 

2. Порядок декларування та виправлення помилок із податку на прибуток.

3. Особливості складання звітності за перше півріччя з ПДВ, ПДФО, ЄСВ.  

4. Запровадження нових форм роботи з респондентами в органах статистики. 

Важливість та користь від подібних заходів підтвердили всі учасники, які щиро дякували за організацію і проведення семінару:

Тесля Ольга Миколаївна, бухгалтер  ТОВ «Укрбудтранстрейд»:

«Дуже дякую за організацію семінару, отримала багато важливої інформації, яка знадобиться мені в роботі. Бажаю вам здоров’я та наснаги в праці. Щиро вдячна!».

Лохвицька Олена Вікторівна, бухгалтер ТОВ «Торговельно-будівельна компанія «Будпостач»: «Вдячна за проведений семінар, актуальні теми розглянуто. Багато нового для себе почерпнула. Буду рада новим зустрічам!».

І. В. Фещенко,
голова обласного осередку
громадської організації
«Всеукраїнський бухгалтерський клуб» у Полтавській області 
[i1559] 

 

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!