Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Звіт про використання доходів неприбутківців подається протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року

17 листопада 2016 р.

2 серпня 2016 року набрав чинності наказ МФУ від 17.06.16 р. № 553 "Про затвердження форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації".
Нова форма Звіту передбачає:
- заповнення лише тих показників, які відображають особливості діяльності неприбуткової організації в залежності від закону, що регулює діяльність такої організації;
- відображення податкового зобов'язання з податку на прибуток у разі нецільового використання отриманих коштів та/або розподілу доходів (прибутків) організації серед засновників (учасників), її членів, працівників, членів органів управління та інших пов'язаних з ними осіб;
- нове поле для місячного податкового (звітного) періоду;
Неприбуткові організації, які не порушували вимог ПК, подають звіт за базовий податковий (звітний) період - календарний рік протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
При цьому такі неприбуткові організації Звіт за звітні податкові періоди, що дорівнюють "I кварталу", "Півріччю", "Трьом кварталам", не подають.
Подання фінансової звітності разом зі Звітом здійснюється за бажанням неприбуткової організації.
Дані, наведені у Звіті, повинні ґрунтуватися на даних бухгалтерського обліку та відповідати вимогам щодо складання податкової звітності.
Частину I Звіту заповнюють всі неприбуткові організації незалежно від того, дотримались вони вимог, визначених пунктом 133.4 статті 133 ПК, чи ні.
Частина ІІ Звіту заповнюється лише неприбутковими організаціями, які недотримались вимог, визначених пунктом 133.4 статті 133 ПК.
Додаток ГД до Звіту подається неприбутковими організаціями в обов'язковому порядку при здійсненні операцій з гуманітарною допомогою.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otchet-ob-ispolzovanii-doxodov-nepribylshhikov-podaetsya-v-techenie-60-kalendarnyx-dnej-nastupayushhix-za-poslednim-kalendarnym-dnem-otchetnogo-goda.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!