Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Звіт про контрольовані операції: як виправити помилки?

14 квітня 2016 р.

Посилаючись на п. 50.1.ПК, податківці у листі ДФС от 25.03.16 р. № 6576/6/99-99-19-02-02-15 дійшли настпуних висновків.
Якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПК) платник податків самостійно (зокрема, за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених  ст. 50 ПК), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Податківці нагадали, що форму Звіту та Порядок його складання затверджено наказом Мінфіну від 18.01.16 р. № 8.
Якщо платником податку виявлено, що у раніше поданому Звіті інформація надана не в повному обсязі, містить помилки або недоліки, такий платник податків має право подати (п. 3 розд. I цього Порядку):

  • Звіт з позначкою "звітний новий" у разі подання нового Звіту про контрольовані операції до 1 травня року, що настає за звітним;
  • Звіт з позначкою "уточнюючий" (далі - уточнюючий Звіт) у разі його подання після 1 травня року, що настає за звітним.

Відповідні звіти повинні містити повну інформацію про контрольовані операції за звітний рік, як передбачено при складанні основного Звіту (Звіту з позначкою "звітний").
При самостійному виправленні помилок шляхом подання уточнюючого звіту, такий звіт повинен включати всю інформацію щодо раніше поданного звіту (всі додатки разом з інформацією з додатками) з виправленими помилковими даними.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Otchet-o-kontroliruemyx-operaciyax-kak-ispravit-oshibki.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!