Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Особливості коригування суми податкового кредиту в декларації з ПДВ при зміні напряму використання товарів

17 листопада 2016 р.

Платники податку, які застосовують спеціальний режим оподаткування ПДВ, крім податкової декларації з ПДВ із позначкою «0110», подають декларацію з позначкою «0121»/«0122»/«0123», яка є невід’ємною частиною звітності за відповідний звітний період. До такої податкової декларації включаються лише ті операції, що стосуються спеціального режиму оподаткування ПДВ.
Коригування податкового кредиту відображається у рядку 13 декларації. Коригування податкового кредиту під час зміни напряму використання товарів/послуг, необоротних активів проводиться виходячи з балансової (залишкової) вартості необоротних активів і вартості залишків товарів. Таким чином, коригування (перерозподіл) податкового кредиту відбувається в тому періоді, у якому змінився напрям використання товарів/послуг, необоротних активів.
Отже, у разі зміни напряму використання товарів/послуг, необоротних активів, в тому числі, якщо з періоду придбання таких товарів/послуг, необоротних активів минуло 1095 днів, сума податкового кредиту, відображена в рядку 10.1 декларації з позначкою «0110» відображається у рядку 13 декларації з позначкою «0110» зі знаком «-», а в декларації з позначкою «0121»/«0122»/«0123» зі знаком «+», виходячи з балансової (залишкової) вартості необоротних активів та вартості залишків товарів, що використовуються чи підлягають використанню в сільськогосподарському виробництві.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kakoe-imushhestvo-FLP-ne-mozhet-byt-ispolzovano-kak-istochnik-pogasheniya-nalogovogo-dolga-1.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!