Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Підстави для відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу

3 березня 2017 р.

ДФС у листі від 22.02.17 р. № 2638/М/99-99-17-01-14 нагадала, що підставою для відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу платника податків є надання ним доказів, перелік яких визначається Кабміном, що свідчать про наявність дії обставин непереборної сили, які призвели до загрози виникнення або накопичення податкового боргу такого платника податків, а також економічного обґрунтування, яке свідчить про можливість погашення грошових зобов’язань або податкового боргу та/або збільшення податкових надходжень до відповідного бюджету внаслідок застосування режиму відстрочення, протягом якого відбудуться зміни політики управління виробництвом чи збутом такого платника податків.
Розстрочені суми грошових зобов'язань або податкового боргу (у  т. ч. окремо – суми штрафних (фінансових) санкцій) погашаються рівними частками починаючи з місяця, що настає за тим місяцем, у якому прийнято рішення про надання такого розстрочення.
Відстрочені суми грошових зобов’язань або податкового боргу погашаються рівними частками починаючи з будь-якого місяця, визначеного відповідним контролюючим органом чи відповідним органом місцевого самоврядування, який затверджує рішення про розстрочення або відстрочення грошових зобов'язань чи податкового боргу, але не пізніше закінчення 12 календарних місяців із дня виникнення такого грошового зобов'язання або податкового боргу, або одноразово в повному обсязі.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Osnovaniya-dlya-otsrochki-denezhnyx-obyazatelstv-ili-nalogovogo-dolga.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!