Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Помилка в ознаці доходу у ф. № 1ДФ: чи буде штраф?

15 вересня 2016 р.

ВАСУ у постанові від 08.06.2016 р. № К/9991/81772/12 дійшов висновку, що відображення позивачем у розрахунках за формою № 1ДФ нарахованого (виплаченого) доходу з помилковою ознакою не можна кваліфікувати як подання звітності з недостовірними відомостями, оскільки товариством у розрахунках відображалися правильні суми за правильні періоди, а помилка у ознаці не впливає на зміст розрахунку.
Тож, нарахування штрафу за п. 119.2 ПКУ є неправомірним.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Oshibka-v-priznake-doxoda-v-f---1DF-budet-li-shtraf

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!