Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Ощадбанк розпочав виплату доходу за першим купоном казначейських зобов`язань серії А

15 квітня 2013 р.

Мінфін інформує, що з 11.04.13 р. розпочинається виплата доходу за першим купоном казначейських зобов’язань серії А. Розмір доходу за кожним купоном є фіксованим і становить 23 долари. Зазначені державні цінні папери на пред’явника в документарній формі були розміщені протягом жовтня – листопада 2012 року в обсязі 100 млн. доларів із строком обігу 24 місяці, номінальною вартістю 500 доларів, відсотковою ставкою 9,2 % річних та сплатою купонів кожні 6 місяців. 
Згідно з умовами розміщення, виплата доходу здійснюється в установах публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», починаючи з другого дня після закінчення купонного періоду (дата зазначена на відповідному купоні). Після здійснення виплати, відповідний купон відрізається службовцем банку. Самостійно відрізані від казначейського зобов‘язання купони не приймаються Ощадбанком до оплати
Водночас Мінфін інформує, що продовжується розміщення казначейських зобов’язань на пред’явника серії Б обсягом 100 млн. доларів із строком обігу 24 місяці, номінальною вартістю 500 доларів, відсотковою ставкою 8 % річних та сплатою купонів кожні 6 місяців. Розмір доходу за кожним купоном серії Б є фіксованим і становить 20 доларів.

За матеріалами сайту Мінфіну.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!