Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Опубліковано закони щодо прав переселенців та сліпих

12 січня 2016 р.

В сьогоднішньому номері "Голосу України" було опубліковано декілька законів, прийнятих парламентом наприкінці грудня минулого року. В їх числі - закони щодо прав переселенців, доступу сліпих до творів, виданих у спеціальному форматі, та особливості реєстрації органів місцевого самоврядування.

 

Відповідно до інформації на сайті газети опубліковано наступні закони:

1. Про внесення змін до деяких законів України щодо розширення доступу сліпих, осіб з порушеннями зору та осіб з дислексією до творів, виданих у спеціальному форматі;

2. Про внесення змін до Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Повноваження сільських, селищних, міських рад, сільських, селищних, міських голів, обраних територіальними громадами, що об’єдналися, відповідно до Закону завершуються в день набуття повноважень сільською, селищною, міською радою, обраною об’єднаною територіальною громадою.

Об’єднана територіальна громада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків територіальних громад, що об’єдналися, з дня набуття повноважень сільською, селищною, міською радою, обраною такою об’єднаною територіальною громадою.

Державна реєстрація припинення юридичних осіб сільських, селищних, міських рад, їхніх виконавчих комітетів шляхом приєднання здійснюється на підставі заяви, поданої сільським, селищним, міським головою, обраним об’єднаною територіальною громадою, або уповноваженою ним особою суб’єкту державної реєстрації.

3. Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування.

Відповідно до Закону для отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи така особа звертається із заявою до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у місті Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад за місцем проживання. 

Закон також передбачає функціонування Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених

осіб. Порядок створення, ведення та доступу до відомостей бази визначається Кабміном.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Opublikovano-zakoni-shhodo-prav-pereselenciv-ta-slipix-12613

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!