Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Визначено електронні майданчики, які першими розпочнуть роботу з системою ProZorro.Продажі

13 жовтня 2016 р.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб завершив першу хвилю акредитації електронних майданчиків, які зможуть проводити торги активами неплатоспроможних банків. За результатами першої хвилі акредитації до роботи з активами приєдналися 12 майданчиків, які вже підключені до центральної бази даних ProZorro.Продажі - нової системи, створеної за участі команди ProZorro, Мінекономрозвитку і Transparency International Україна.
Загалом документи на участь у відборі подали 50 претендентів. Після детальної перевірки Фондом до списку акредитованих потрапили 33 майданчиків, 12 з них вже підключені до центральної бази даних  ProZorro.Продажі. Компанії, визначені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, відповідають усім критеріям кваліфікаційного відбору та можуть залучатися для реалізації активів неплатоспроможних банків та банків, що ліквідуються. Повний перелік компаній першої хвилі акредитації доступний за посиланням: http://www.fg.gov.ua/not-paying/perelik-osib-vidibranikh-fondom
Майданчики, які ще не подали заявку, але також хотіли б долучитися до пілотного проекту, матимуть змогу зробити це у другу хвилю акредитації, разом із тими, хто з певних причин не зміг пройти акредитацію першої хвилі. Новий кваліфікаційний відбір може бути оголошений вже найближчими тижнями.
Тим часом триває підготовка до проведення першого реального аукціону в системі ProZorro.Продажі. Після вдалого тестового аукціону, який був проведений минулого тижня, ми розпочали підготовку до проведення перших реальних торгів. Перша хвиля акредитації – дуже важливий крок на шляху до запуску системи, тому що він закріплює офіційне право нових організаторів долучитися до проведення аукціонів. Впевнений, що справедлива і відкрита конкуренція між майданчиками значно підвищить ефективність продажів активів і забезпечить якісний сервіс користувачам.
4 жовтня в системі ProZorro.Продажі відбувся перший публічний тестовий аукціон. Для демонстрації можливостей системи та проведення віртуальних торгів було обрано прототип реального активу – будівлю, що перебуває на балансі ПАТ «Брокбізнесбанк».

Презентація щодо функціонування системи ProZorro.Продажі: http://bit.ly/2dGHQzg

Офіційний веб-сайт проекту: http://www.prozorro.sale/

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Opredeleny-elektronnye-ploshhadki-kotorye-pervymi-nachnut-rabotu-s-sistemoj-ProZorroProdazhi

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!