Визначення банками розміру кредитного ризику змінено

Унесено зміни до Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику, затвердженого постановою Правління НБУ від 30.06.16 р. № 351.
Зокрема, змінами передбачено:
– узгодженість підходів до врахування банками під час розрахунку розміру кредитного ризику вартості заставного майна, стягнення/реалізація якого обмежена на законодавчому рівні;
– визначення банками сторони у зобов’язанні за факторинговими операціями з регресом;
– уточнення вимог у частині засвідчення банками акта щодо контролю наявності та стану заставного майна у вигляді нерухомості та земельних ділянок;
– порядок оцінки житлово-будівельних кооперативів.
Також Нацбанк передбачив право банків формувати кредитну документацію (справу) боржника з електронних документів, які створені та підписані банком і боржником із застосуванням електронного цифрового підпису.
Постанова Правління НБУ від 04.08.17 р. № 75 набула чинності з 09.08.17 р. (Офіційне інтернет-представництво НБУ від 08.08.17 р.).
Джерело: https://uteka.ua/.