Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Визначено процедуру встановлення тарифів на гарячу воду і тепло

4 серпня 2016 р.

НКРЕКП прийняла постанову від 31.03.16 р. № 529 "Про затвердження процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води".
Процедура застосовується НКРЕКП при встановленні тарифів на тепло і гарячу воду і поширюється на суб'єктів природних монополій та суб'єктів господарювання на суміжних ринках, ліцензування діяльності яких здійснюється Комісія і які є виконавцями послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води.
Розрахунки тарифів виконуються заявником відповідно до вимог порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води і надаються в НКРЕКП разом із заявою як додатки.
Рішення про встановлення тарифів приймаються НКРЕКП на відкритих засіданнях, які проводяться після розгляду наданих заявником документів та аналізу результатів його фінансово-господарської діяльності, шляхом всебічного і повного з'ясування позицій всіх учасників відкритих засідань і оформляються постановою.
Рішення про встановлення тарифів публікуються на офіційному сайті НКРЕКП. До вирішення про встановлення тарифів додається їх структура.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Opredelena-procedura-ustanovleniya-tarifov-na-goryachuyu-vodu-i-teplo.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!