Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Визначено новий порядок адміністративного оскарження вимог про сплату недоїмки з ЄСВ

16 лютого 2016 р.

Мінфін наказом від 09.12.15 р. № 1124 затвердив Порядок розгляду контролюючими органами скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та на рішення про нарахування пені та накладення штрафу.
Затвердженим Порядком визначається процедура подання та розгляду контролюючим органом скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та на рішення про нарахування пені та накладення штрафу, передбачених ч. 10, 11 ст. 25 Закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"; скарг банків на рішення про накладення фінансових санкцій, передбачених ч. 12 зазначеної статті.
Не підлягають адміністративному оскарженню:
- зобов'язання зі сплати єдиного внеску, самостійно визначені платником єдиного внеску у звіті про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб;
- вимоги про сплату боргу (недоїмки) єдиного внеску та/або рішення про нарахування пені та накладення штрафів, які оскаржувались та були розглянуті згідно з вимогами цього Порядку;
- вимоги про сплату боргу (недоїмки) єдиного внеску та/або рішення про нарахування пені та накладення штрафів, які оскаржені платником у судовому порядку.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Viznacheno-novij-poryadok-administrativnogo-oskarzhennya-vimog-pro-splatu-nedoimki-z-YESV-13604.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!