Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оплату за договором здійснює третя особа: що з ПДВ?

22 вересня 2016 р.

ДФС у листі від 30.08.2016 № 14970/5/99-99-15-03-02-16 розглянула особливості складання, реєстрації податкових накладних в ЄРПН в рамках виконання договору підряду про приєднання до електричних мереж і формування податкового кредиту з ПДВ за такими податковими накладними.
Податківці повідомили, що незалежно від того, що згідно з умовами договору виконання обов’язку щодо оплати за товари/послуги покладено на іншу особу, податкова накладна складається та реєструється в ЄРПН продавцем товарів/послуг на покупця (отримувача) таких товарів/послуг.
Згідно з умовами договорів підряду платник не є отримувачем результатів виконаних робіт, законодавчі підстави для складання підрядником-виконавцем податкової накладної та реєстрації її в ЄРПН на платника відсутні. У цьому випадку підрядник-виконавець зобов’язаний скласти податкову накладну та зареєструвати її в ЄРПН на замовника, який є отримувачем виконаних робіт (покупцем).
При цьому, оскільки замовником не здійснюється оплата підряднику-виконавцю за виконані роботи, законодавчі підстави для віднесення сум ПДВ до складу податкового кредиту за такою податковою накладною у замовника відсутні.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Oplatu-po-dogovoru-osushhestvlyaet-trete-lico-chto-s-NDS

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!