Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оплачені акцизні марки попереднього зразка можна викупити

29 березня 2016 р.

Уряд постановою від 23.03.16 р. № 209 встановив,що у разі запровадження марок акцизного податку нового зразка виробники та імпортери алкогольних напоїв матимуть змогу подальшого викупу залишків виготовлених та оплачених ними марок акцизного податку попереднього зразка, наявних у сховищах ДФС.
Відповідні зміни внесено до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.10 р. № 1251.
Так, змінами передбачено, що:
- до 20 числа місяця, в якому подано заявку-розрахунок, покупці марок мають право здійснити корегування в бік збільшення шляхом подачі додаткової попередньої заявки-розрахунку, що не перевищує обсягу поданої заявки-розрахунку;
- у разі запровадження марок акцизного податку нового зразка ДФС здійснює продаж залишків марок акцизного податку попереднього зразка, які виготовлено підприємством-виробником та/або які зберігаються у сховищах територіальних органів ДФС, якщо рішенням про запровадження марок акцизного податку нового зразка не встановлено інше;
- вважаються такими, що немарковані алкогольні напої з марками, які мають установлені Положенням конкретні розміри фізичних пошкоджень.
Також прийнято рішення доручити ДФС до 31 березня 2016 року знищити залишки марок акцизного податку, які зберігаються у приміщеннях територіальних органів ДФС і продаж яких припинено постановами КМУ.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Oplachennye-akciznye-marki-predydushhego-obrazca-mozhno-vykupi.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!