Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Online-трансляція розіграшу туру на двох. Дізнайся імена переможців першим

11 лютого 2016 р.

12 лютого 2016 року в компанії «Баланс-Клуб» відбудеться он-лайн трансляція першого розіграшу туру для двох на море*, щасливі переможці якого відправляться в захоплюючу подорож.

Так, річні передплатники видань «БАЛАНС», «БАЛАНС-АГРО», «БАЛАНС-БЮЖДЕТ», «Бібліотека Баланс» і «Баланс-Комплект», які заповнили  реєстраційну форму учасника акції на  www.promo.balance.ua  вже цієї п'ятниці зможуть випробувати успіх і виграти путівку на двох.

Поспішайте!
Зареєструйтеся для участі у розіграшах на сайті
www.promo.balance.ua

Також проходитиме  Всеукраїнський розіграш подарункових сертифікатів номіналом 250 грн. на купівлю косметики і парфумерії в магазинах вашого міста!

За ходом розіграшу кожен бажаючий зможе спостерігати у нас на сайті.

Вже традиційно Online -трансляція розіграшу почнеться об 12.00.
Успіху всім учасникам!

* Тривалість, місце і дату поїздки визначає компанія «Баланс-Клуб». «Тур вихідного дня» – поїздку на море для 2 осіб – не можна передати другим особам (дітям, друзям тощо, колегам – не бухгалтерам). Виграні призи учасниками акції «Тур вихідного дня» – поїздка на море для 2 осіб  – не підлягають обміну або заміні на грошовий еквівалент.

Новини за темою:
Увага! Третій розіграш поїздки до Єгипту вже близько!
Із «БАЛАНС-КЛУБОМ» легко не тільки працювати, а й відпочивати: відгук другого переможця в розіграші путівки на двох до Єгипту!
Мрії здійснюються з "Баланс-Клуб": відгук першої переможиці в розіграші туру до Єгипту.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!