Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Схвалено Концепцію реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності

6 червня 2016 р.

Кабмін прийняв розпорядження від 01.06.16 р. № 402-р "Про схвалення Концепції реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні".
Метою Концепції є створення оптимальної, якісної та ефективної державної системи правової охорони інтелектуальної власності, здатної сформувати, реалізувати прозору публічну модель подолання існуючих викликів та ризиків і запропонувати дієві інструменти сфери інтелектуальної власності як стимули для розвитку споріднених економічних та суспільних чинників.
Основними напрямами реалізації Концепції є:
- запровадження прозорої дворівневої структури державної системи правової охорони інтелектуальної власності, за якої Мінекономрозвитку забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері інтелектуальної власності, а національний орган інтелектуальної власності виконує окремі публічні функції (владні повноваження) з реалізації державної політики у зазначеній сфері;
- реорганізація системи колективного управління майновими авторськими та суміжними правами;
- удосконалення національного законодавства та його гармонізація до законодавства ЄС.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Odobrena-Koncepciya-reformirovaniya-gosudarstvennoj-sistemy-pravovoj-oxrany-intellektualnoj-sobstvennosti.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!