Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Схвалена ідея безкоштовних медоглядів і ліків для громадян похилого віку

15 липня 2016 р.

Комітет ВР з питань охорони здоров'я рекомендує прийняти за основу законопроект № 4329 "Про внесення змін щодо проведення безкоштовного щорічного медичного обстеження і диспансеризації громадян похилого віку".
Законопроектом пропонується встановити право громадян похилого віку та ветеранів праці на щорічне медичне обстеження і диспансеризацію із залученням необхідних спеціалістів, а в разі необхідності з додатковими лабораторними та інструментальними дослідженнями.
Також Комітет розглянув і рекомендує прийняти за основу законопроект № 4491 "Про внесення змін щодо забезпечення безкоштовними лікарськими засобами громадян похилого віку".
Даним законопроектом встановлюються нові державні гарантії безкоштовного надання життєво необхідних лікарських засобів громадянам похилого віку за переліком, встановленим Кабміном.
У свою чергу, Комітет ВР з питань бюджету звертає увагу, що ці законопроеки зажадають фінансування з бюджету, тому вимагає уточнення термін вступу в силу законів у разі їх прийняття, оскільки закони, які впливають на показники бюджету та приймаються після 15 липня року, що передує плановому , вводяться в дію не раніше початку бюджетного періоду, наступного за плановим.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Odobrena-ideya-besplatnyx-medosmotrov-i-lekarstv-dlya-pozhilyx-grazhdan

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!