Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Схвалено законопроект щодо коригування діючої житлової програми

20 травня 2016 р.

Комітетом із питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України було прийнято за основу і схвалено в цілому законопроект № 4550 «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм».
Законопроектом передбачається надати додаткові преференції учасникам антитерористичної операції, в рамках реалізації програми доступного житла та/або пільгового іпотечного кредитування.
Зокрема, пропонується визначити, щоб загальний розмір державної підтримки — 30% від вартості житла, що придбавається, був змінений в залежності від категорії громадян, які мають право на отримання такої підтримки. Завдяки цьому розмір державної підтримки учасникам АТО при придбанні доступного житла буде збільшено до 50% від вартості житла.
Крім того, пропонується збільшити з 3 до 10 відсотків річних процентну ставку фінансування за кредитами на будівництво (придбання) доступного житла у разі надання кредитів за рахунок бюджетних коштів фінансовою установою – виконавцем державної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла.
За результатом розгляду парламентським Комітетом одноголосно прийнято рішення підтримати внесений на розгляд проект Закону та рекомендувати Верховній Раді прийняти його в цілому.
Також члени профільного Комітету висловили пропозицію при перегляді Закону про Держбюджет на 2016 рік передбачити видатки на діючі житлові програми.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Sxvaleno-zakonoproekt-shhodo-koriguvannya-diyuchoi-zhitlovoi-programi.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!