Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Схвалено удосконалений варіант програми розвитку фінсектору України

19 травня 2015 р.

15.05.2015 р. Національною радою реформ схвалено удосконалений варіант «Комплексної програми розвитку фінансового сектору України на 2015-2020 роки», у якому знайшли відображення пропозиції експертів УКБС та інших професійних учасників фінринку.

Зокрема, проведено додатковий аналіз поточної ситуації в економіці в цілому та фінринку для визначення передумов його подальшого реформування. Це дозволило конкретизувати головну мету реформування – створення ринкової конкурентної фінансової системи, здатної забезпечити ефективний перерозподіл ресурсів в економіці на основі стандартів ЄС.

Позитивним моментом прийнятої Програми є визначення конкретних нормативно-правових актів, які переглядатимуться під час її реалізації із чітким визначенням суті майбутніх змін та термінів їх прийняття.

Крім цього, деталізовано головні відносні показники розвитку банківської системи для виконання нею основоположної функції – акумуляції вільних коштів та кредитування національної економіки. Для цього буде впроваджено ряд системних заходів із ефективного захисту прав кредиторів та очищення фінсектору від проблемних активів, частка яких на сьогодні є критичною – перевищує 17 % кредитного портфелю банків (на 01.04.2015 за даними НБУ).

 

Джерело: http://uteka.ua/

 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!