Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Громадські організації закликають посилити захист авторських прав у мережі інтернет

15 червня 2016 р.

Громадські організації, представники яких входять до складу громадської ради при Держкомтелерадіо, звернулися з відкритим листом до Уряду та Верховної Ради України з проханням докласти усіх зусиль до імплементації положень в законодавство, які забезпечуватимуть захист авторських прав у мережі інтернет.
Зокрема, на думку громадських діячів, у законодавстві має бути передбачено, що заявник у разі порушення його авторських прав може звернутися до суду та подати заяву про забезпечення позову або вжиття запобіжних заходів з доказами, які підтверджують факт первинного оприлюднення об’єкта інтелектуальної власності, або інші докази наявності та обсягу авторських прав, передбачені законодавством.
З повним текстом спільного звернення можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=129377&cat_id=109715.
Громадські організації, серед яких асоціація «Незалежні регіональні видавці України», Українська асоціація видавців періодичної преси, Інтернет асоціація України, Асоціація «Телекомунікаційна палата України», НСЖУ та інші, готові взяти участь у консультаціях з цього питання з суб’єктами законодавчої та виконавчої гілок влади.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Obshhestvennye-organizacii-prizyvayut-usilit-zashhitu-avtorskix-prav-v-seti-internet.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!