Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оновлено Таблицю даних платника для розблокування ПН/РК

11 жовтня 2017 р.

Внесено зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Платник податку має право подати до ДФС інформацію за встановленою формою щодо:
• видів економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);
• кодів товарів згідно з УКТЗЕД, що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються (отримуються) платником податку;
• кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються платником податку.
Інформація за встановленою формою подається із поясненням платника податків, у якому зазначається специфіка господарської діяльності, що має незмінний характер, із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податку.
Інформація за встановленою формою із поясненням розглядається ДФС протягом п'яти робочих днів, що настають за днем її отримання.
Інформація за встановленою формою враховується автоматично системою Моніторингу, якщо така інформація подається платниками – сільськогосподарськими товаровиробниками, що внесені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації відповідно до Закону від 24.06.04 р. № 1877-IV «Про державну підтримку сільського господарства України», та/або сільгосппідприємствами, що на 31 грудня 2016 року застосовували спецрежим оподаткування відповідно до ст. 209 Податкового кодексу (у редакції, що діяла на 31 грудня 2016 року) і мають власну чи орендовану земельну ділянку загальною площею понад 200 га включно станом на 1 січня 2017 року, що задекларована до 20 лютого 2017 року, і у яких за період із 1 січня 2017 року не було одночасної зміни засновника і керівника, та в якій зазначено коди, згідно з УКТЗЕД постачання (виготовлення) таких груп товарів:
• 01 «Живі тварини»;
• 03 «Риба і ракоподібні, молюски та інші водяні безхребетні»;
• 04 «Молоко та молочні продукти; яйця птиці; натуральний мед; їстівні продукти тваринного походження, в іншому місці не зазначені»;
• 07 «Овочі та деякі їстівні коренеплоди і бульби»;
• 08 «Їстівні плоди та горіхи; шкірки цитрусових або динь»;
• 10 «Зернові культури»;
• 12 «Насіння і плоди олійних рослин; інше насіння, плоди та зерна; технічні або лікарські рослини; солома і фураж».
Окрім того, у новій редакції викладено Таблицю даних платника (додаток до Критеріїв).

Наказ Мінфіну від 18.09.17 р. № 776 набуде чинності із дня опублікування.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!