Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оновлено форму Звіту про використання відрядних або підзвітних коштів

11 квітня 2016 р.

Мінфін прийняв наказ від 10.03.16 р. № 350 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 вересня 2015 року № 841".
Так, викладено у новій редакції форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт.
Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, подається до закінчення 5-го банківського дня, що настає за днем, у якому платник податку завершує таке відрядження або завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок податкового агента платника податку, що надав кошти під звіт.
Звіт складається платником податку (підзвітною особою), що отримав(ла) такі кошти на підприємствах всіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.
Фізособа, яка отримала такі кошти, заповнює всі графи Звіту, крім: "Звіт перевірено", "Залишок унесений (перевитрата видана) в сумі за касовим ордером", кореспонденції рахунків бухгалтерського обліку, розрахунку суми утриманого податку за несвоєчасно повернуті витрачені кошти на відрядження або під звіт, які заповнюються особою, яка надала такі кошти. Графу "Звіт затверджено" підписує керівник (податковий агент).

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Obnovlena-forma-Otcheta-ob-ispolzovanii-komandirovochnyx-ili-podotchetnyx-sredstv.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!