Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оновлено порядок оплати митних формальностей поза місцем розташування органів доходів і зборів

November 27, 2017

Затверджено Порядок, який регулює питання прийняття органами доходів і зборів рішення на підставі письмового звернення декларанта або уповноваженої ним особи (далі – особа) про виконання митних формальностей органами доходів і зборів поза місцем розташування цих органів або поза робочим часом, установленим для них, а також нарахування і внесення плати за виконання митних формальностей органами доходів і зборів поза місцем розташування цих органів або поза робочим часом, установленим для них.
Плата справляється:
1) за митною декларацією на бланку єдиного адміністративного документа – подається на паперовому носії або за електронною митною декларацією, завіреною ЕЦП;
2) за уніфікованою митною квитанцією – у разі виконання митних формальностей, які не передбачають подання митної декларації.
Платником плати є особа, на звернення якої було прийняте рішення про виконання митних формальностей поза місцем розташування органів доходів і зборів або поза робочим часом, установленим для них.
Сплата коштів здійснюється платниками до/або під час виконання митних формальностей органами доходів і зборів.
Рішення про виконання митних формальностей поза місцем розташування органів доходів і зборів у робочий час приймається посадовою особою цих органів, уповноваженою на це наказом керівника митниці ДФС, на підставі звернення особи шляхом проставляння на зверненні резолюції.
Рішення про виконання митних формальностей поза робочим часом, установленим для органів доходів і зборів, приймається керівником митниці ДФС шляхом видання наказу на підставі звернення особи.
Звернення про виконання митних формальностей органами доходів і зборів поза місцем розташування цих органів або поза робочим часом, установленим для них, подається в паперовому або електронному вигляді за формою згідно з додатком до цього Порядку. Звернення, яке презентоване в електронному вигляді, підлягає роздрукуванню на паперовому носії.

Наказ Мінфіну від 23.10.17 р. № 862 набуде чинності із дня офіційного опублікування.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!