Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оновлено Порядок формування тарифів на послуги постачання холодної води та водовідведення

27 квітня 2016 р.

НКРЕКП прийняло постанову від 10.03.16 р. № 303 "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)".
Цим Порядком визначаться механізм формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та/або водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для суб'єктів господарювання незалежно від форми власності, які надають послуги з централізованого постачання холодної води та/або водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та тарифи яким встановлюються НКРЕКП.
Цей Порядок застосовується під час установлення НКРЕКП тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та/або водовідведення для вищезазначених суб'єктів господарювання та поширюється на таких суб'єктів під час розрахунку тарифів.
Для встановлення тарифів на послуги виконавець подає НКРЕКП заяву і розрахунки тарифів на послуги на планований період у паперовому та електронному вигляді за встановленою НКРЕКП формою з відповідними підтвердними матеріалами і документами, що використовувалися для розрахунків.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Obnovlen-Poryadok-formirovaniya-tarifov-na-uslugi-postavki-xolodnoj-vody-i-vodootvod.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!