Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оприлюднено проект постанови про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на тютюнові вироби

June 8, 2016

ДФС оприлюднила проект постанови КМУ «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну».
Так, планується встановити:
- мінімальну роздрібну ціну як граничну ціну (без урахування акцизного податку з реалізації в роздрібній торгівлі підакцизних товарів), що застосовується суб’єктами господарювання в разі здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами;
- мінімальну оптово-відпускну ціну на тютюнові вироби як граничну ціну, що застосовується виробниками й імпортерами тютюнових виробів під час здійснення оптової торгівлі.
Так, для прикладу: згідно з проектом відповідної постанови, мінімальна роздрібна ціна на 1 пачку (20 штук) сигарет без фільтра встановлена на рівні 15,00 грн, із фільтром — 15,74 грн.
У разі якщо відповідний документ буде прийнято, мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни не застосовуватимуться:
- протягом 30 днів із дня набрання чинності відповідною постановою до тютюнових виробів виготовлених до набрання чинності постановою;
- для цілей визначення митної вартості тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну під час їх митного оформлення.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Obnarodovan-proekt-postanovleniya-ob-ustanovlenii-razmera-minimalnyx-optovo-otpusknyx-i-roznichnyx-cen-na-tabachnye-izdeliya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!