Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Забезпечено оперативне покриття українським мовленням прикордонних територій

December 15, 2016

14 грудня 2016 року під час засідання Кабінету Міністрів України було прийнято проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення", розроблений Міністерством інформаційної політики України спільно з Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення.
Практично всі прикордонні регіони вражає пропаганда держави-агресора. Тому зараз на перший план виходить проблема швидкого й ефективного покриття телерадіомовленням усіх регіонів держави.
Із цією метою, Міністерство інформаційної політики спільно з представниками Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення розробило проект закону, метою якого є запровадження процедури оперативної видачі дозволів на тимчасове мовлення в тих регіонах, які потерпають від російської пропаганди в ефірі.
Зазначимо, в разі прийняття цього Закону, Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення отримає право видавати дозволи на мовлення в тих населених пунктах, де проблема відсутності українського мовлення та наявності російського є найбільш актуальною. У першу чергу це стосується Донецької, Луганської, Херсонської, а також Одеської, Харківської, Сумської та ін. прикордонних областей.
Перелік таких населених пунктів, де можлива буде видача таких дозволів, визначатиметься Кабінетом Міністрів України, виходячи з потреб інформаційної безпеки держави та наявності російського телерадіомовлення.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Obespecheno-operativnoe-pokrytie-ukrainskim-veshhaniem-prigranichnyx-territorij

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!