Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Про працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні

August 25, 2016

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 08.06.2016 р. № 158/021/150-16

Про працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні

Міністерство соціальної політики України розглянуло звернення <...> стосовно застосування чинного законодавства та повідомляє.
Статтею 14 Закону України Про зайнятість населення (далі - Закон) визначено, що для працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (крім інвалідів, які не досягли пенсійного віку), підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.
Зазначеним Законом обов'язок встановлення відповідної квоти для фізичних осіб - підприємців та самозайнятих осіб не передбачено.
З метою реалізації статті 14 Закону наказом Міністерства соціальної політики України від 16 травня 2013 року № 271 затверджено Порядок надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (далі - Порядок).
Порядком визначено, що роботодавці щороку, не пізніше 1 лютого після звітного року, подають територіальному органу державної служби зайнятості інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (далі - Інформація).
Згідно з додатком до Порядку підприємства, установи та організації подають Інформацію територіальному органу державної служби зайнятості незалежно від місцезнаходження.
Інформація підписується керівником чи відповідальною особою за подання інформації, зазначається прізвище, ініціали та дата складання і подається представником підприємства, установи, організації до центру зайнятості на паперових носіях.

Директор Департаменту
ринку праці та зайнятості                                                      С. Кікіна

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/O-trudoustrojstve-grazhdan-imeyushhix-dopolnitelnye-garantii-v-trudoustrojstve

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!