Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Про реформу виконавчої служби

March 23, 2016

Міністерство юстиції вже розпочало процес підготовки конкурсу для кандидатів у приватні виконавці, а також нормативно-правових актів, які забезпечать імплементацію законів щодо реформи виконавчої служби одразу після їх прийняття. Про це під час круглого столу “Реформа виконання судових рішень в Україні: гостра необхідність впровадження” повідомив заступник Міністра юстиції Сергій Шкляр.
“Ми, не чекаючи прийняття розроблених законопроектів, які забезпечать реформу виконавчої служби, вже давно розпочали підготовчий процес, адже ми добре розуміємо, які підзаконні акти ми маємо розробити. Нині над даними документами триває активна робота, щоб прийняті закони почали діяти одразу після прийняття. Також вже розпочата підготовка до проведення анонімного тестування, яке будуть проходити нові спеціалісти”, – зазначив заступник Міністра юстиції.
Крім того, Шкляр зазначив, що нове законодавство забезпечить запровадження інституту приватних виконавців, які переберуть на себе роботу з виконання судових рішень і забезпечать конкуренцію на ринку.
“Міністерство юстиції віддає функції, а не натягає на себе, як це було раніше. Ми передали реєстрацію на місця та нотаріусам. І вже бачимо, що в цих процесах немає жодних проблем. При цьому, на першому перехідному етапі приватні та державні виконавці функціонуватимуть паралельно”, – додав він.
В свою чергу, представник Адміністрації Президента Костянтин Красовський наголосив, що реформа виконання судових рішень є частиною глобальної судової реформи в Україні й однією з її основних складових.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/O-reforme-ispolnitelnoj-sluzhby.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!