Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо проведення перевірки у разі вилучення документів правоохоронними органами

July 4, 2016

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛИСТ

від 29.06.16 р. № 14128/6/99-99-14-03-03-15

Про надання податкової консультації 

Державна фіскальна служба України розглянула заяву про надання податкової консультації ….. від ….. щодо проведення перевірки у разі вилучення документів правоохоронними органами (вх. ДФС № ….. від ….) та повідомляє таке.
Відповідно до пункту 85.9 статті 85 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ  (далі – Кодекс) у разі коли до початку або під час проведення перевірки оригінали первинних документів, облікових та інших регістрів, фінансової та статистичної звітності, інших документів з питань обчислення і сплати податків та зборів, а також виконання вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, були вилучені правоохоронними та іншими органами, зазначені органи зобов’язані надати для проведення перевірки контролюючому органу копії зазначених документів або забезпечити доступ до перевірки таких документів.
Такі копії, засвідчені печаткою та підписами посадових (службових) осіб правоохоронних та інших органів, якими було здійснено вилучення оригіналів документів, або яким було забезпечено доступ до перевірки вилучених документів, повинні бути надані протягом трьох робочих днів з дня отримання письмового запиту контролюючого органу.
У разі якщо документи, зазначені в абзаці першому пункту 85.9 статті 85 Кодексу, було вилучено правоохоронними та іншими органами, терміни проведення такої перевірки, у тому числі розпочатої, переносяться до дати отримання вказаних копій документів або забезпечення доступу до них.

Голова                                                                                          Р. М. Насіров

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/O-provedenii-proverki-v-sluchae-izyatiya-dokumentov-pravooxranitelnymi-organami.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!