Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо порядку та обсягів віднесення вартості товарів, імпортованих з офшорної зони до складу витрат підприємства

November 2, 2016

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області розглянуло звернення щодо порядку та обсягів віднесення вартості товарів, імпортованих з офшорної зони до складу витрат підприємства при переході зі спрощеної на загальну системи оподаткування.
Формування  доходів та витрат під час перебування як на спрощеній системі оподаткування так, і на загальній системі оподаткування відбувається за загальними правилами бухгалтерського обліку.
Фінансовий результат податкового (звітного) періоду збільшується на суму 30 відсотків вартості товарів, у тому числі необоротних активів, робіт та послуг (крім зазначених у пункті 140.2 та у підпункті 140.5.5 цього пункту та операцій, які визнані контрольованими відповідно до статті 39 ПКУ), придбаних у нерезидентів (у тому числі нерезидентів – пов’язаних осіб), що зареєстровані у державах (на територіях), зазначених у підпункті 39.2.1.2 пункту 39.2 статті 39 ПКУ.
Починаючи з 16.09.2015 року діє перелік країн «офшорників», який затверджено Постановою Кабінету міністрів України від 16.09.2015 №977-р «Про затвердження переліку держав (територій), які відповідають критеріям установленим підпунктом 39.2.1.2 пункту 39.2 статті 39 Податкового кодексу України» (далі – перелік).
Таким чином, у разі не прийнятті рішення щодо коригування фінансового результату до оподаткування на різниці об’єкт оподаткування формується за загальними правилами бухгалтерського обліку, у випадку прийнятті рішення щодо коригування фінансового результату до оподаткування на різниці та здійснення платником податку на прибуток господарський операцій з нерезидентом який  зареєстровано в державі включеній до переліку, що затверджений Постановою №977,  фінансовий результату до оподаткування збільшується на суму 30 відсотків вартості товарів, у тому числі необоротних активів, робіт та послуг.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/O-poryadke-i-obemax-otneseniya-stoimosti-tovarov-importiruemyx-iz-offshornoj-zony-v-sostav-rasxodov-predpriyatiya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!