Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо переходу спецрежимника на загальну систему

October 27, 2016

ДФС у листі від 04.10.16 р. № 1752/10/02-32-12-01 нагадала, що сільськогосподарське підприємство — платник ПДВ має право перейти зі спеціального режиму на загальну систему оподаткування ПДВ.
Для цього сільгосппідприємство подає до контролюючого органу, в якому воно зареєстроване як суб’єкт спеціального режиму, заяву про реєстрацію його платником ПДВ на загальних умовах за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація».
Дата реєстрації платником ПДВ не змінюється. Датою, з якої сільгосппідприємство є платником ПДВ на загальних підставах, є дата виключення його з реєстру суб’єктів спеціального режиму. Починаючи з цієї дати сільгосппідприємство подає податкову декларацію з ПДВ із позначкою «0110».
У разі наявності за результатами здійснення сільгоспдіяльності за останній звітний (податковий) період перебування на спеціальному режимі залишків товарів, не використаних при виробництві сільгосппродукції, суми ПДВ, сплачені при придбанні таких товарів, можуть бути перенесені до податкової декларації з ПДВ із позначкою «0110».

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/O-perexode-specrezhimshhika-na-obshhuyu-sistemu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!