Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо коригування фінрезультату до оподаткування на резерв сумнівних боргів

September 12, 2016

ГУ ДФС у Запорізькій області у листі від 06.09.16 р. № 2971/10/08-01-12-03-11 нагадала, що платник податку збільшує фінрезультат до оподаткування на суму понесених у звітному періоді витрат на формування резерву сумнівних боргів.
На суму коригування (зменшення) резерву сумнівних боргів, на яку збільшився фінансовий результат до оподаткування відповідно до НП(С)БО або МСФЗ, платник має право на зменшення фінансового результату до оподаткування.
У разі списання безнадійної дебіторської заборгованості за рахунок резерву сумнівних боргів, фінансовий результат до оподаткування, який визначений у фінансовій звітності, не підлягає зменшенню на суму списаної заборгованості.
При цьому, на суму витрат від списання понад суму резерву сумнівних боргів дебіторської заборгованості, яка не відповідає ознакам, встановленим пп. 14.1.11 ПК, підлягає збільшенню фінансовий результат до оподаткування.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/O-korrektirovke-finrezultata-do-nalogooblozheniya-na-rezerv-somnitelnyx-dolgov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!