Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Про держрегулювання виробництва та реалізації цукру

July 7, 2016

Урядовий законопроект щодо державного регулювання виробництва та реалізації цукру № 4532 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру» підтримав Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.
Згідно із пояснювальною запискою законопроекту, сьогодні державою для регулювання ринку цукру використовуються не стільки економічні, скільки адміністративні методи. Економічними наслідками впливу існуючих законів, що регулюють галузь, стало гальмування вирощування цукрових буряків та роботи цукрових заводів, які не можуть реалізувати цукор, коли ринкова ціна стає нижчою за мінімальну, а також деформація ринку, викликана переробкою за давальницькою схемою, надмірна кількість операторів та посередників, що займаються торгівлею цукром.
Урядовий законопроект № 4532 розроблено з метою відміни ряду законів, що не виконали поставлених завдань та не сприяють сталому функціонуванню бурякоцукрової галузі на ринкових засадах і не забезпечують подальшого розвитку галузі, та нормують обов’язкову мінімальну ціну на реалізацію цукрових буряків для виробництва цукру певних квот.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/O-gosregulirovanii-proizvodstva-i-realizacii-saxara.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!