Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нюанси заповнення прибуткового касового ордеру

October 13, 2016

На сьогодні порядок ведення касових операцій для підприємств і організацій визначено у Положенні про ведення касових операцій у національній валюті в Україні (далі - Положення), затвердженому постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 р. N 637, яке визначає порядок ведення касових операцій юридичними особами (крім банків) незалежно від організаційно-правової форми та форми власності і фізичними особами, які здійснюють підприємницьку діяльність, а також форми касових документів, що застосовуються ними. Типові форми касових документів наведені у додатках до Положення.
У касових ордерах, які оформляються на загальну суму проведених підприємством касових операцій (видача готівки за видатковими відомостями, спеціальними платіжними засобами, здавання готівки до банку, отримання готівки з банку за чеком та оприбуткування її в касі тощо), реквізит "Одержав" (видаткового касового ордеру) або "Прийнято від" (прибуткового касового ордеру) не заповнюється.
Таким чином, у разі приймання від фізичної особи до каси підприємства готівки за прибутковим касовим ордером у рядку "Прийнято від" касового ордеру зазначається прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи, яка отримує товар (роботи, послуги), що відповідає вимогам законодавства України.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nyuansy-zapolneniya-prixodnogo-kassovogo-ordera

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!