Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нюанси відображення в розрахунку за ф. № 1ДФ витрат на відрядження працівників

November 22, 2016

На сайті ДФС у Кіровоградській області оприлюднено відповідь на питання:

«Який порядок відображення в податковій звітності з податку на прибуток та звіту за формою № 1ДФ, та які первинні бухгалтерські й інші документи необхідно мати платнику податків, який перебуває на загальній системі оподаткування, витрат понесених таким платником податків внаслідок наймання житлового приміщення для працівників такого платника податків, які перебувають у відрядженні в іншому населеному пункті, за умови, що наймодавець такого приміщення є платник, який використовує спрощену систему оподаткування (ІІ група)?».

Отже, контролери пояснюють, що ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ не передбачено коригування фінансового результату на суму витрат, понесених унаслідок наймання житлового приміщення для працівників, які перебувають у відрядженні в іншому населеному пункті.
Такі операції відображаються згідно з правилами бухгалтерського обліку при формуванні фінансового результату.
Таким чином, підприємством ураховуються витрати, понесені внаслідок наймання житлового приміщення для працівників, які перебувають у відрядженні в іншому населеному пункті, при визначенні фінансового результату до оподаткування згідно з правилами бухгалтерського обліку в разі їх підтвердження належним чином оформленими первинними документами.
Водночас оскільки юридична особа лише компенсує витрати працівника на відрядження, то відображати в податковому розрахунку за ф. 1ДФ сплату працівником коштів за надані під час відрядження фізичною особою — підприємцем — платником єдиного податку послуги така юридична особа не зобов’язана.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nyuansy-otrazheniya-v-raschete-po-f---1DF-rasxodov-na-komandirovki-rabotnikov

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!