Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нюанси оподаткування ПДВ операції з передачі прав на ТМ за ліцензійним договором

October 12, 2016

ДФС у листі від 12.09.16 р. № 19603/6/99-99-15-03-02-15 розглянула порядок оподаткування ПДВ операції з передачі прав на торговельну марку за ліцензійним договором.
У разі якщо умовами цивільно-правового договору, укладеного між постачальником та покупцем, передбачено надання покупцю права на використання об'єкта права інтелектуальної власності (у тому числі торговельної марки (знаку на товари і послуги)) без можливості його продажу або здійснення відчуження в інший спосіб, то отримання постачальником платежу від покупця як винагороди за надання такого права на використання товарного знака для цілей оподаткування ПДВ визначається як роялті та відповідно така операція не є об'єктом оподаткування ПДВ.
Якщо умовами цивільно-правового договору передбачено надання покупцю права на використання об'єкта права інтелектуальної власності (у тому числі торговельної марки (знаку на товари і послуги)) з можливістю його продажу або здійснення відчуження в інший спосіб, отримання постачальником платежу від покупця як винагороди за надання права на використання товарного знака не буде вважатися роялті та відповідно така операція повинна оподатковуватись ПДВ у загальновстановленому порядку за ставкою 20 %.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nyuansy-nalogooblozheniya-NDS-operacii-po-peredache-prav-na-TM-po-licenzionnomu-dogovoru

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!