Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новий Порядок проведення кваліфікаційного іспиту агронома-інспектора вже в дії

December 5, 2016

2 грудня набув чинності наказ Мінагрополітики від 07.10.16 р. № 366 "Про затвердження Порядку підготовки та проведення кваліфікаційного іспиту аудитора із сертифікації (агронома-інспектора) та форми заяви на складання такого іспиту".
Документом затверджено:
1) Порядок підготовки та проведення кваліфікаційного іспиту аудитора із сертифікації (агронома-інспектора);
2) форма заяви на складання кваліфікаційного іспиту аудитора із сертифікації (агронома-інспектора).
Цей Порядок визначає процедуру проходження атестації для отримання свідоцтва аудитора із сертифікації (агронома-інспектора) шляхом складання кваліфікаційного іспиту.
Для забезпечення підготовки та проведення кваліфікаційного іспиту утворюється комісія із підготовки та проведення кваліфікаційного іспиту (далі – Комісія), персональний склад, голову та секретаря якої затверджує Мінагрополітики не пізніше ніж за двадцять робочих днів до запланованої дати проведення кваліфікаційного іспиту.
До складу Комісії входять по два представники від Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, Національної академії аграрних наук України, громадських об’єднань у сфері насінництва та розсадництва (за згодою).
Процедура підготовки до проведення кожного кваліфікаційного іспиту має забезпечити з’ясування відсутності/наявності у членів Комісії потенційного конфлікту інтересів відносно кандидатів, гарантування конфіденційності змісту екзаменаційних білетів, подальшої належної перевірки екзаменаційних робіт, неупередженого й об’єктивного ставлення до всіх кандидатів, а також недопущення надання окремим кандидатам переваги у будь-якій формі.
У разі наявності потенційного конфлікту інтересів відносно кандидата відповідний член комісії не може брати участі у підготовці та проведенні кваліфікаційного іспиту та протягом двох робочих днів після дня виявлення потенційного конфлікту інтересів (але не пізніше останнього робочого дня перед днем проведення кваліфікаційного іспиту) має бути замінений іншим представником.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Novyj-Poryadok-provedeniya-kvalifikacionnogo-ekzamena-agronoma-inspektora-uzhe-v-dejstvii

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!