Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новий Порядок про рух коштів ЄСВ

March 18, 2016

Затверджено Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Дане Положення розроблено відповідно до статті 8, 9, 11, 25 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (далі - Закон) з метою регламентування руху коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) і фінансових санкцій (штрафів та пені), що застосовуються відповідно до Закону (далі - фінансові санкції), на рахунках, відкритих в органах Державної казначейської служби України (далі - органи Казначейства) відповідно до вимог законодавства.
ДФС і її територіальні органи в областях, місті Києві, Міжрегіональне головне управління ДФС - Центральний офіс з обслуговування великих платників, державні податкові інспекції в районах, містах (крім міста Києва), районах у містах, об'єднані та спеціалізовані державні податкові інспекції ДФС (далі - територіальні органи ДФС) відкривають в органах Казначейства небюджетні рахунки за балансовим рахунком 3719 "рахунок для зарахування коштів, що підлягають розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування" (далі - рахунок 3719) для зарахування і розподілу страхових коштів.
Відкриття рахунків 3719 здійснюється на підставі заяв ДФС і територіальних органів ДФС та інших документів в порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної бюджетної політики.
Розрахунково-касове обслуговування ДФС і територіальних органів ДФС здійснюється органами Казначейства відповідно до умов договорів між органами Казначейства і власниками рахунків згідно з вимогами порядку, визначеного центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної бюджетної політики.
Щомісяця:
- не пізніше 4 робочого дня місяця, наступного за звітним, територіальні органи ДФС проводять звірку надходжень страхових коштів з відповідними органами Казначейства за станом на 01 число місяця, наступного за звітним. За результатами складається акт звірки надходження страхових коштів (додаток 6);
- не пізніше 10 робочого дня місяця, наступного за звітним, ДФС, Казначейство та фонди загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування проводять звірку надходжень страхових коштів за станом на 01 число місяця, наступного за звітним. За результатами складається загальний акт звірки надходжень страхових коштів за формою згідно з додатком 7.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Novyj-Poryadok-o-dvizhenii-sredstv-ESV.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!